En İyi Sosyal Medya Uygulamaları 2020

Yazar: İnstagram Takipçisi Satın Al

En İyi Sosyal Medya Uygulamaları 2020


En Popüler Sosyal Medya Uygulamaları


Facebook

Facebook Uygulaması Takipçi Kazan
Bilindiği üzere gencinden yaşlısına 2 milyar kullanıcıya hitp eden ve en kısa sürede bu kadar hızlı büyüyen tek sosyal ağdır. Bir çok farklı sosyal medya uygulaması çıkmasıyla birlikte zamanın da en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıydı. Ancak artık Whatsapp uygulamısını satın aldığı için anlık mesajlaşma da en sık ve en çok kullanılan uygulama whatsapptır. Facebook'un bir avantajı da içerisinde oyunların entegre edilmiş olduğu bir sistem olmasıdır. Canınız sıkılınca uygulamada ki online veya bireysel oynanan oyunlarıyla zamanınızı öldürebilirsiniz.

Twitter

Twitter Takipçi Kazan
Haberlerin ilk önce düştüğü ve siyasi ve vip insanların haberlerinin ilk yayıldığı, politik anlamda tek bir twitle ülke gündemlerinin ve ekonomilerinin değiştiği diğer bir sosyal ağdır.Twitter yıllar içinde kendini geliştirerek multimedya paylaşımlarında kolaylıkla paylaşılmasını sağlamak üzere Twitter Card entegrasyonunu sağladı.

Medium

Medium Uygulaması
Okuyucu ve yazarların tercih ettiği bir sosyal ağ platformudur.Tumblr alt yapısına benzer bir alt yapıyla çalışır. Kullanıcılar hikayelerini yayınlar ve isterlerse uygulama içerisinden bunu GIF'lerle desteklerler.Kullanıcılar kendi hobilerinin içerdiği etiketleri bireysel olarak takip edebilirler.

Linkedin

Linkedin Uygulaması
Linkedin uygulaması iş hayatında ve kariyer basamaklarında ilerlemek isteyen kullanıcıların ve bu yola başkoymuş iş adamlarının genel anlamda kullandığı bir platformdur. Kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmak isteyen kullanıcılar linkedin uygulaması veya ağı üzerinden diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu eğitimleri ve bilgi kaynaklarını kullanarak kendi iş hayatlarında daha yukarı pozisyonlarda yer edinebiliyorlar.

YouTube

YouTube Abone Kazan
YouTube uygulaması Google'dan sonra gelen 2. en büyük arama motorudur.YouTube içerisinde kişisel Vloglar,eğitimler,filmler,diziler,müzikler vb. aklınıza gelebilecek bir çok platformda içeriğe sahip tek uygulama diyebiliriz. YouTube kendi içerisinde yaptığı geliştirmelerle YouTube Red adında bir premium abonelik seçeneğini öne sürdü. YouTube üzerinde Nasa veya SpaceX gibi firmaların canlı yayın akışlarına da ulaşabilir ve istediğiniz bilgileri canlı olarak elde edebilirsiniz.

İnstagram

İnstagram Takipçi Kazan
İnstagram uygulaması kullanıcıları tarafından anlık olarak hikaye paylaşma,kısa videolar çekip paylaşma gibi kullanılan günümüzün en yaygın sosyal medya ağıdır. Hatta o kadar büyük bir platform ki artık reklam sektöründe bile yoğun olarak kullanılmaktadır.Popüleritesi günden güne artan bu platformu satın almak için Facebook 2012 yılında 1 milyar dolar karşılığında uygulamayı satın alıp bugünlere ulaştırdı.

Reddit

Reddit Uygulaması
Reddit uygulaması tasarım anlamında biraz zayıf olsa da içerisinde bulunan zeki kullanıcıları ile gayet başarılı bir platform olmaya hak kazanmıştır. Çeşitli Subreddit (Konu veya grup) leri takip eden ortak kullanıcılar içerisinde kendi koydukları kurallar ve kendi esprileriyle grupta paylaşımlar yapmaktadır. Hatta instagram ve facebook üzerinde paylaşılan bir çok caps Reddit uygulamasından çalıntıdır.
 

takipçi satın al, instagram takipçisi al, instagram beğeni satın al, YouTube abonesi al, twitter takipçi satın al,