Sosyal Medya Neden Yavaşladı ? VPN Kullanımı

Yazar: İnstagram Takipçisi Satın Al

Twitter,İnstagram,Facebook Kapatıldı mı ? 27 Aralık Hain Gece de Neler Yaşandı ?

Herkesin bildiği üzere İdlib'de hain bir saldırıya maruz kalan Türkiye maalesef ki üzücü rakamlarda şehit verdi.Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor,gazilerimizi saygıyla selamlıyoruz.
Yaşanan bu saldırıyla birlikte sosyal medya üzerinde yavaşlatma yapıldı. Bu yavaşlatmanın ana sebebi ise provakatif paylaşımların önüne geçmek ve halkın galeyana gelmesini önlemekti. Yaşanan bu yavaşlık sadece kendi ülkemizde görüldü çünkü devlet tarafından bu sitelerin IP'leri yukarıda belirtmiş olduğum konu üzerinden yavaşlatıldı.

Provakatif Paylaşım Yapanlara Ne Olacak ?

Suriye’deki saldırı sonrasında sosyal medya üzerinden provakatif paylaşımlar yapanlar hakkında işlemler başlatılacağı açıklandı.Yapılan bu yanlışın bedelini ağır olarak ödeyecekler. Bu konuyla ilgili yazımız görmek için tıklayın.

VPN Nasıl Kullanılır ?

VPN kullanımı içinse bir çok program var. Telefonunuz için VPN Tube programını,masasüstü PC'niz içinse Hotspot Shield programlarını kullanmak bu tür durumlarda sizin sosyal medya erişiminizi engelleyen IP'leri ortadan kaldırarak siteye ulaşmanızı sağlayan yardımcı programlardır.

takipçi satın al, instagram takipçisi al, instagram beğeni satın al, YouTube abonesi al, twitter takipçi satın al,