Twitch.tv Nedir ? Nasıl Para Kazanılır

Yazar: İnstagram Takipçisi Satın Al

Twitch.tv Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?


Twitch.tv diye bahsettiğimiz bu platformu niye aradığınız açıkça ortada değil mi ? Tabii ki kazandırdığı binlerce dolar, binlerce takipçi birde fenomenlik.Bunları ise sadece oyun oynayarak yapıyorsunuz. Bu kadar kolay mı ? Diyorsunuz. Elbette değil bu platformunda YouTube gibi kuralları bulunmakta.

 

 

 

 

 

 

 

Twitch.tv de para kazanmak için öncelikle özgün bir yayıncı olmanız gerekmektedir. Dünya’nın her yerinde olduğu gibi taklit twitch.tv de de sevilmiyor. İnsanların sizi izlemesi içinde belli bir sayıda takipçiniz olursa yaptığınız yayınlar tadından yenmez.

 

 

 

 

 

Bu platformdayayın yaparken ayrıca SUB denilen bir sistem bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde izleyiciler kanalınıza abone olursa toplamda 5$ kazanıyorsunuz. Bu miktar platform ile sizin aranızda belli bir oranda bölüştürülüyor.Kesinlikle az bir miktar değil.

 

 

 

 

 

Twitch.tv de iyi bir yayıncı olup yeteri kadar takipçi ve abone sayısını yakaladıktan sonra hem sponsorlardan gelen hediyelerle hem platform üzerinden kazandığınız para ile hem eğlenip keyfinize bakacaksınız hem de cebinize giren binlerce doların keyfini çıkaracaksınız.

takipçi satın al, instagram takipçisi al, instagram beğeni satın al, YouTube abonesi al, twitter takipçi satın al,