Twitter Ülkemizde Nerede

Twitter Nedir ? Twitterın Dünyaya ve Bize Etkileri

Twitter denilince aklımıza ilk olarak ülkemizde ki sosyal medya kısıtlamaları,dünyayı sarsan twitler ve bir kaç cümleyle ülke ekonomilerini sarsan ülke başkanları aklımıza geliyor.

 

 

 

 

 

Twitter öyle büyük bir platform ki üst kısımda da belirttiğimiz gibi ülke ekonomisine dahi saldırabiliyorsunuz.Twitterın oluşum süreci ise 14 arkadaşın oluşturduğu beyin fırtınası sonucu ortaya çıkan,bir yarışmada birinci olan bir fikir tasarısı ürünüdür. Birinci olduktan sonra bu fikirler hayata geçirilmiş olup ilk tweet olan Dom,#38 2006 yılında atıldığını biliyor muydunuz?

 

Twitter sosyal medya platformlarında en önde gelen isimlerden biridir.Gerek takipçi sayınız olsun,gerek attığınız twitler olsun bir çok sosyal mecrada paylaşılıp birden inanılmaz boyutlara ulaşabiliyor. Ülkemizde bu durum genelde farklı ülkelerin yaptığı challenge diye tabir edilen bir akım ile gelmesidir.

 

Twitter takipçi sayınız sizi yukarı seviyelere taşıyan önemli etmenlerden biridir. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız sitemizde bulunan paketlerden yararlanıp takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

takipçi satın al, instagram takipçisi al, instagram beğeni satın al, YouTube abonesi al, twitter takipçi satın al,